Hakkımızda

Ayen Elektronik TDK-Lambda GMBH'nin Türkiye Tek Yetkili temsilcisidir. TDK-Lambda AC-DC Güç Kaynağı üretiminde dünya lideri olup ürün grubu 1,5W'dan 15kW'a kadardır. DC-DC Konvertör ve Noise Filtreler de ürün grubundadır.

Güç Elektroniği sektöründe 20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile firmamız TDK-Lambda Ürünleri ile beraber Redresör, DC-DC Konvertör, İnvertör, Akü, vb ürünlerin üretim ve satış hizmetini vermektedir.

TDK'nın bir grup şirketi olan TDK-Lambda, dünya çapında endüstriyel ekipmanlara yüksek güvenilirlik sağlayan güç kaynakları, dc-dc konvertörler, laboratuar güç kaynakları ve Noise filtreler üreten lider bir küresel güç kaynağı şirketidir.

TDK-Lambda, elektronik endüstrisindeki güç kaynakları, geniş ürün aralığındaki AC-DC Güç Kaynakları, DC-DC Konvertörler ve laboratuvar güç kaynaklarında dünya lideridir.

TDK-Lambda tüm araştırma, geliştirme ve imalat, satış ve servis faaliyet alanlarımızla Japonya, Avrupa, Amerika, Çin ve Asya'yı kapsayan beş temel bölgede müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaktadır. TDK-Lambda ISO 9001 Kalite güvence yönetimi altında ve en yüksek standartlarda üretim yapmaktadır. Tüketici ihtiyaçları ön planda tutularak Telekomünikasyon, otomasyon teknolojileri ve tıbbi endüstri alanındaki ürünlerin tasarımı ve üretimi yanında ek olarak müşteri çözümleri konusunda da uzmanlaşmıştır.

ABD, Meksika, Japonya, İngiltere, Almanya, İsrail, Malezya, Çin ve Vietnam'ı içeren 9 ülkede bulunan üretim tesislerinde üretim sürdürülmekte ve tüm dünyada satışı yapılmaktadır.

Market lideri konumundaki TDK-Lambda 1,5W'tan 60kW'a kadar olan aralıktaki herhangi bir ihtiyaca geniş ürün yelpazesi ile cevap verebilmektedir.

TDK-Lambda ürün sınıflandırması

Bütün TDK-Lambda güç kaynakları, ürünlere duyulan güvenin devamlı olması için aynı kalite standartlarında üretilmiştir.Ürünlerimizin kullanıldığı uygulamalar ve çevre koşulları oldukça çeşitlilik göstermektedir. En yüksek güvenirliliğisağlayacak olan güç kaynağı uygulamanızın gerektirdiği performansa ve çevre koşullarına göre tasarlanmış olmalıdır. Bu nedenle TDK-Lambda güç kaynakları aşağıdaki şekilde gruplara ayrılmıştır.

Sert ve Askeri Koşullar

Sert işletme koşullarında ihtiyaç duyulan güvenirlilik ve kalite sunulur. Bu ürünler Savunma Sanayi, Uzay şartları, Otomatik Test Ekipmanları (OTE), Aşırı Sıcak Şartlar ve tüm diğer zorlu şartlar için 24 saatlik hizmet ve uzun süreli güvenirliliğin öncelikli olduğu yerlerde kullanılır.

Yüksek Özellikli Endüstriyel Uygulamalar

Üst düzeyde performans ve yüksek güç yoğunluğu gerektiren endüstriyel ortamlar için tasarlanmıştır. Bu ürünler Proses Kontrol, Endüstriyel OTE, Telekomünikasyon, Malzeme Yükleme Ekipmanları ve endüstriyel bilgisayar için uygundur.

Piyasa Kulanımı için Uygun Performans

Genel Pazar için iyi bir fiyat/ performans oranı gerektiren güç kaynağı ihtiyacına yönelik olarak tasarlanmıştır.

Yüksek adet, Düşük fiyat

Yüksek adet ve düşük fiyat için tasarlanmıştır. Bu ürünler ticari ve tüketici pazarlarını hedef almıştır. Örnek olarak telefon santralı üreticileri bu ürünün tüketicisidir.

TDK-Lambda Ürün Listesi :